События недели

События недели за 17.07.2016 23:00

27
1

Дві сотні загиблих, тисячі заарештованих, підірваний парламент, обстріляний телецентр і резиденція Президента. У Туреччині військові змовники спробували захопити владу. Чому не вийшов держпереворот? Або це був спектакль?

Новий уряд і генеральний прокурор. Гучні арешти і звинувачення. Прогрес в Мінську і загроза дострокових парламентських виборів. Чим закінчиться політичний сезон і як почнеться новий?

Тисячі воїнів АТО повернуться додому після підписання указу про демобілізацію. Що чекає їх на громадянці? Психологічні травми, безробіття і розлучення? Або навпаки - нова щасливе життя?

Лідери і аутсайдери битва за право проведення "Євробачення". Навіщо конкурс Харкову і Дніпру? Що ці міста можуть запропонувати? І які проблеми хочуть вирішити за європейські гроші?

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
гость  (аноним)  14.08.2016, 06:43
Оценка:  0
гость
переодически смотрю эти новости и новости в россии и евроньюс это пипец одна пропаганда а парни как после чеченских войн тоже на хрен никому не нужны побалакают да забуду про них ни уважения ни почёта разбирайтесь сами со своими проблемами да и за рубежом та же ХеРнюшка
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь