События недели

События недели за 27.12.2015 19:00

697
2

Минає 2015-й. Війна і економічні проблеми. Народження дитини, набуття будинку, порятунок від біди. Про що кричали телеканали і газети, а чим він запам'ятався звичайним людям?

Скрізь добре, а вдома смачніше! Чи можна накрити святковий стіл на 50 євро у Брюсселі, Вашингтоні, Москві та Одесі? І де частування буде багатшим - міжнародний експеримент!

Витратившись за свята, що побачать українці на базарах і в магазинах? Чи загрожують нам шкарпетки за ціною чобіт і картопля за ціною ананасів?

Бюджет під ялинку. Витрати на соціальну сферу зростуть удвічі, але зростання зарплат і пенсій "з'їдять" інфляція і нові податки. Яких ще змін чекати українцям?

Ні прописки, ні штампа про шлюб. Шматочок пластику з електронним чіпом. Невже оберемок паперових довідок можна викинути? І де вже готові до роботи з новими паспортами?

Він обдурив дружину, щоб піти на війну. Вона навчилася вгадувати по голосу в мобілці: чи є небезпека? Їхня донечка попросила на Новий рік тата. Чи виконає чарівник заповітне бажання?

Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Отсортировать по дате Вниз
Slevin47    27.02.2016, 11:28
Оценка:  0
Slevin47
Малоуважаемые хозяева говноконторы KARABAS.COM! Вы настолько уже зае.али засилием своей конченной рекламы, что я никогда в жизни (даже если вы будете последней конторой на планете и в галлактике по продаже билетов) не куплю у вас ни одного билета!!!!! Что бы вы нахер разорились уроды!
Slevin47    27.02.2016, 11:25
Оценка:  0
Slevin47
карабас-пидарас
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь