События недели

События недели 02.11.2014 19:00

0
0

Герої АТО проходять в парламент під різними знаменами і не приховують - Верховна Рада може стати зоною бойових дій. Ну хіба що без стрілянини. Чи вдасться військовим з депутатськими мандатами злагоджено працювати в парламенті? А ще ми запитали комбатів що буде з їх батальйонами, які залишилися без керівників? 

Мільйони людей без світла - в Україні вможливі віялові відключення електроенергії. Все тому, що теплоелектростанції країни - на межі зупинки. Вони працюють на вугіллі - антрациті. А які постачали його шахти Донбасу - під контролем бойовиків. Вугілля доводиться купувати в Африці чи в Австралії. Ми дізналися, що робити якщо і його не вистачить. 

Якою буде коаліція після всіх переговорів - точно не каже поки ніхто. Ми вирішили з'ясувати - а якою вона може бути? Ми підійшли до проблеми просто: кожна партія прийшла в парламент, щоб прийняти необхідні закони і змінити життя в країні на краще. Поодинці жодна з них цього не зробить. І ми провели тест на сумісність для переможців виборів. Результати нас здивували. 

Або здобудеш свободу, або загинеш за неї. Чому старі українські патріоти, які пройшли посилання і табори, далеко не в усьому підтримують нинішні націоналістичні політсили?

Більше новин - на сайті Сегодня.ua

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь