События недели

События недели 07.09.2014 19:00

25
0

Угода про припинення вогню підписана. Чого Росія та її маріонетки - ЛНР і ДНР, - хочуть взамін? Чи залишиться Україна єдиною, незалежною державою в колишніх межах? Наскільки велика загроза утворення на території Донецької та Луганської областей сірої зони, другого Придністров'я? І чи були у президента Порошенко інші шляхи для виходу з кризи?

Під натиском регулярних військ російської федерації Українці змушені залишати завойовані позиції. Перший відступ з Іловайська обернувся справжнім шоком для всієї країни. Хто винен у тому що більше п'яти сотень бійців виявилися в смертельному кільці і чому при виході число загиблих і полонених таке велике. 

Примус до гривні. Нацбанк намагається відбити в українців бажання купувати долари і зберігати в них свої заощадження. Вам прийшов переказ з-за кордону - на руки отримаєте гривні. І не варто мучити банкомат - видавати він відтепер повинен тільки нацвалюту. І депозит в умовних одиницях забрати з банку - вже майже ніде не можна. Все заради стабілізації курсу. Але чи допоможуть такі методи?

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь