События недели

События недели 31.08.2014 19:00

43
0

Російські військові «випадково» з'явилися на території України. І теж випадково - захопили міста. Президент заявив про вторгнення, Захід придумав слово інше, а Кремль образився на наклеп. Скільки російських військових зараз з візитом в Донбасі? І що станеться, якщо війну назвати війною офіційно?

Примус до миру чи банальна спроба політиків зберегти обличчя в умовах реальної війни в центрі Європи? Мінський саміт відповідей на запитання не дав, але нарешті засвітив карти гравців в геополітичний пасьянс. 

Перезавантаження парламенту, про яке говорили так довго, станеться за політичних мірок - блискавично. В похід за мандатами йдуть навіть ті, кому соціологи нічого доброго не прогнозують. Ми спробували розібратися - хто ризикне стрибнути через 5-ти відсотковий бар'єр, після всіх політичних і військових потрясінь?

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь