События недели 17.08.2014 19:00

19
0

Найгарячіші точки - Луганськ і Донецьк в очікуванні звільнення. Мирні жителі живуть в підвалах, військові готуються до фінальної стадії антитерористичної операції. Росія, яка продовжує поставляти зброю терористам, поряд з цим організовує поставку "гуманітарного конвою". Політичний хід чи загроза прямого військового вторгнення? Чого насправді потрібно чекати Україні від Росії? 

Ось уже майже два місяці, як країна підписала договір про Асоціацію. Але ратифікацію все відкладають. Навіщо? І у що нам обійдеться ця европауза? Ми шукали відповіді в Україні і аргументи "за" і "проти" - в Грузії - де перехід на європейські стандарти відкладати в довгий ящик не стали. 

Партія ченців проти партії бізнесменів. На виборах нового предстоятеля Української православної церкви перемогли аскети-молитовники на чолі з владикою Онуфрієм. Яким шляхом митрополит поведе свою паству і всю церкву? Що для нього виявиться важливіше: інтереси української церкви, її довгоочікуване об'єднання або нав'язувані Москвою ідеї «русского мира».

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь