События

Президент підписав подану Ігорем Коломойським заяву про відставку. Також у відставку подав Геннадій Корбан

0
0

Повідомлення з'явилося уночі. Прес-слуба Порошенка проінформувала - президент підписав подану Ігорем Коломойським заяву. Поки що обов'язки губернатора виконуватиме Валентин Резніченко - від лютого він голова Запорізької ОДА. І цієї ж ночі Президент підписав закон про акціонерні товарства, яким Верховна Рада позбавила Коломойського контролю над держпідприємством "Укрнафта". Після цього рішення, нагадаю, олігарх стягнув до офісу підприємства озброєну охорону й оточив його залізним парканом. Тепер, за такі дії, Служба безпеки України обіцяє притягнути Коломойського до відповідальності. Про це заявив глава СБУ Валентин Наливайченко в ефірі 5 каналу напередодні.
І слідом за начальником - у відставку подав заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан. Про це повідомив народний депутат, колишній заступник Ігоря Коломойського - Борис Філатов на своїй сторінці у Фейсбук.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь