События

Де знаходиться, і чим зайнятий Володимир Путін?

196
0

У Російській Федерації на тижні було неспокійно. Інформація звідти надходить суперечлива. Є речі, про які ми можемо говорити з упевненістю. Наприклад: за останній тиждень на 180 градусів змінилася риторика російських телеканалів. Бойовиків на Донбасі тепер називають не «ополченцями», а «представниками банд-формувань». З ефіру раптом зникли слова «Новоросія», «ЛНР» і «ДНР», і з'явилися «Луганська та Донецька області». До Надії Савченко нарешті пустили українських лікарів, а зі Світлани Давидової, матері сімох дітей, яку звинувачували у держзраді на користь України, зняли всі звинувачення.
А ось про що з упевненістю не може говорити ніхто - де знаходиться, і чим зайнятий Президент Російської Федерації? Володимир Путін не з'являвся на публіці з 5-го березня. Хоча федеральні канали, з подачі кремлівської прес-служби підтримують враження, що президент активно працює.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь