События

Верховна Рада - з 5-ої спроби таки ухвалила скандальний закон тотальної економії

7
0

Верховна Рада - з 5-ої спроби таки ухвалила скандальний закон, спрямований на тотальну економію. Усе через брак коштів у держбюджеті та необхідність відповідати вимогам МВФ.
 - Отже  пенсіонерам, які досі працюють, уріжуть пенсії на 15%. Але тільки якщо їхній заробіток - більш ніж півтори тисячі гривень. Нововведення не торкнеться військових, інвалідів, учасників АТО і членів родин загиблих.
- Також схвалили поетапне підвищення на 5 років пільгового пенсійного віку - тобто право вийти на відпочинок раніше, поступово відсунеться на п'ять років.
- Так само поетапно на 5 років буде підвищений страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за вислугу рокІв.
- для обчислення пенсії - будуть використовувати середню зарплату в Україні за 2012, 2013, 2014 роки;
Норма діятиме до Нового року. Потім - її можуть скасувати. Це, власне, і є той самий компроміс, на який пішов уряд, аби документ був проголосований. Також від 1 червня автоматично будуть скасовані спецпенсії.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь