События

Петро Порошенко першим залишив кімнату переговорів у резиденції в Мінську, за п'ять хвилин поїхав звідти і Володимир Путін

6
0

П'ятнадцять хвилин тому Петро Порошенко першим залишив кімнату переговорів у резиденції в Мінську. За п'ять хвилин поїхав звідти і Володимир Путін. На місці залишаються лише лідери Німеччни та Франції - Меркель та Олланд. Це найостанніші дані від кореспондента Событий Ірини Смірнової.
І головні пункти перемов у Мінську оприлюднило агентство Асошиейтед Пресс з посиланням на видання The Telegraph. Згідно з цією інформацією Україна прагне повернути лінію розмежування до вересневої межі. Натомість Росія прагне, щоби бойовики залишилися на нинішніх позиціях.Крім того, Москва пропонує залишити бойовикам і контроль над ключовими пропускними пунктами. Що ж до відведення важкої техніки, то Кремль і досі твердить - на Донбасі немає ані її військових, ані зброї. І вимагає в Києва фінансувати самопроголошені республіки. Загалом документ містит 12-13 пунктів - повідомляє  Асошиейтед Пресс.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь