События

"Нормандська четвірка" домовилася про відведення зброї

7
0

"Нормандська четвірка" домовилася щодо одного пункту Мінських угод - а саме, про відведення зброї. Про це повідомив у своєму твіттері глава вітчизняного МЗС Павло Клімкін, він представляв Україну в ході зустрічі в Берліні. Детальніше про відведення артилерії - буде говорити вже тристороння контактна група. Представники України, Росії та ОБСЄ зберуться  найближчим часом. Щодо інших пунктів - наголошує Клімкін - Росія взагалі не хоче вести переговори. Результати зустрічі також підсумував головний дипломат Німеччини.
У російському МЗС запевнили, що представники так званих ДНР та ЛНР вже підтримали графік відведення важких озброєнь. Однак, чи стосується це відведення техніки з Донецького аеропроту - не повідомляється.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь