События

События 17.01.2015 19:00

25
0

Надзвичайна ніч. Серія вибухів у Києві, Одесі та Херсоні. У Харківській області підірвали вагони-цистерни. Події дізналися подробиці всіх подій.

У Донецьку та Горлівці снаряди сиплються на житлові квартали. Десятки населених пунктів - знеструмлені. Що відбувається в донецькому аеропорту?

Півроку після катастрофи. Родичі жертв катастрофи Боїнга на Донбасі подали позови проти України, Росії та Малайзії. Хто поплатився за трагедію?

У мусульманських країнах багатотисячні демонстрації - проти карикатур на пророка Мухамеда у французькому виданні Шарлі Ебдо. Сама Європа боїться нових терактів.

Новорічно-різдвяні свята закінчуються. На Софійській площі попрощаються з головною ялинкою країни - яке дійство приготували в столиці - дізнаємося в прямому включенні.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь