События

Чинити перешкоди доставці гуманітарної допомоги голодуючому населенню Донбасу комбати-депутати мають намір і надалі

6
0

Історія з блокуванням гуманітарної допомоги, тим не менше, не закінчена. Чинити перешкоди її доставки голодуючому населенню Донбасу комбати-депутати мають намір і надалі. До редакції "Событий" надійшла інформація, що в Дніпропетровську за безпосередньої участі колишнього командира батальйону "Дніпро-1", а нині нардепа Юрія Берези відбулася нарада при обласному управлінні МВС. Там постановили не пропускати територією Дніпропетровської області жодної колони з гуманітарною допомогою. Від благодійників вимагають міжнародного контролю за доставкою та звітності за кожен кілограм гуманітарки.
Присутні на нараді представники ОБСЄ пообіцяли висловити свою позицію після консультацій з керівництвом. События звернулися до очільників МВС, щоб дізнатися - наскільки законними були і сама нарада, і ухвалені там рішення. А в гуманітарному штабі Ахметова виступають за єдині й прозорі правила надання гуманітарної допомоги, закріплені законодавчо.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь