События

Чи справді Еболу везуть до України?

0
0

Чи справді Еболу везуть до України? Напередодні События на умовах анонімності довідалися в одного з лікарів столичної Олександрівської лікарні - в закладі готуються прийняти групу, що прибуває сьогодні з африканської С'єра-Леоне. Там, за попередньою інформацією, ці люди контактували з хворими на смертельну лихоманку. Кореспондентка «Событий» Віра Свердлик вирушила до Олександрівської лікарні - перевіряти інформацію і готовність медиків подбати про таких пацієнтів. Віра зараз на зв'язку зі студією. Що вдалося дізнатися на цю годину?

Кореспондентка  Віра Свердлик з Олександрівської лікарні Києва, каже, що за  інформацією джерела Событий, машину з групою людей, які прибули зі С'єра-Леона і там контактували з хворими на Еболу, розвернули дорогою до Києва. События з'ясовують, куди їх повезли - розповімо в наступних випусках. Нагадаю, у С'єра-Леоне від початку вересня діє жорсткий каратнин. Ця країна - чи не найбільше страждає від смертельної лихоманки.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь