События

Петро Порошенко хоче призначити головою Державної прикордонної служби генерал-лейтенанта Віктора Назаренка

0
0

Петро Порошенко хоче призначити головою Державної прикордонної служби генерал-лейтенанта Віктора Назаренка. Після звільнення Литвина, він і так керував відомством, але на посаді першого заступника. Указ голова держави планує підписати вже сьогодні. Про це він розповів у Одесі, там має нараду з правоохоронцями щодо боротьби з контрабандою. Докладніше про поїздку Президента - у випуску о 19:00.
Закони про боротьбу з корупцією підписав президент Петро Порошенко. Йдеться про документи, які Парламент схвалив минулого тижня - насамперед це створення відповідного бюро й засади антикорупційної політики на наступні роки. Напередодні ж увечері голова держави затвердив закон, що скасовує функцію загального нагляду прокуратури. Слідство тепер провадитиме окрема структура.

 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь