События

34-й телеканал досі відключений від мовлення з невідомих причин

6
0

Дніпропетровський 34-й телеканал - що належить до медіа-групи "Україна" - досі відключений від мовлення з невідомих причин. Ще й, не тільки в ефірі, а й у мережах кабельних операторів. Вимкнення, що сталося напередодні ввечері, не пов'язане з технічними негараздами. Хто втручається в роботу ЗМІ - з'ясовувала Віра Свердлик.
У зв'язку з вимкненням дніпропетровського 34го каналу холдинг «Медіа Група Україна» висловлює офіційний протест. І просить усі компетентні органи з'ясувати ситуацію та відновити дотримання закону. Колектив телеканалу та медіа-холдинг вбачають у ситуації ознаки грубого зовнішнього втручання в роботу ЗМі у період виборчої кампанії. І вважають, що цей факт не може розцінюватися інакше, як тиск та посягання на свободу слова в Україні.

 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь