События

Дніпропетровський 34-й телеканал відключили від мовлення з невідомих причин

0
0

Дніпропетровський 34-й телеканал, що входить до медіа-групи "Україна", відключили від мовлення з невідомих причин. Причому, не тільки в ефірі, а й у мережах кабельних операторів. Напередодні його співробітників - за нашою інформацією - не пустили на заходи у Дніпропетровській обласній держадміністрації. Наразі ми встановили, що вимкнення 34 каналу не пов'язане з технічним збоєм. Відтак, йдеться про грубе втручання в роботу ЗМІ. Ось що кажуть наші колеги.
Ми сподіваємося встановити, ХТО і ЩО стоїть за втручанням у роботу 34 каналу Дніпропетровська. І, безумовно, ця ситуація буде у фокусі уваги і української влади, і міжнародних організацій. Відключення великого регіонального каналу під час виборчої кампанії не можна розцінювати інакше, ніж наступ на свободу слова. Вважаємо, що ситуація вимагає негайного втручання з боку компетентних органів із тим, щоб визначити реальні причини і відновити нормальну роботу каналу.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь