События

Родина Януковичів, колишній прем'єр Азаров та генпрокурор Пшонка стали громадянами Росії

0
0

Родина Януковичів, колишній прем'єр Азаров та генпрокурор Пшонка стали громадянами Росії. Про це у Фейсбуці написав радник міністра МВС Антон Геращенко. Громадянство втікачам надали, нібито, секретним указом президента Росії як нагороду за - цитую: "вірну службу з розвалу національної безпеки, оборони, системи правопорядку та економіки" - пише Геращенко. Підтвердити чи спростувати цю інформацію - російська сторона відмовилася. А українські силовики впевнені: факт зміни громадянства не вплине на повернення награбованого.
Тим часом, російська преса повідомляє, що родина Януковичів обживається у новій країні. Зокрема, син президента-втікача Олександр Янукович - зареєстрував компанію, яка займатиметься нерухомістю в Росії. Нагадаю, проти Януковича та його соратників відкрито кримінальне провадження за фактом масових убивств мирних громадян під час Майдану. А також справи за фактами відмивання коштів та виведення капіталів.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь