События

Зона проведення АТО збільшується

6
0

А ось як виглядає карта бойових дій в Донецькій області. В цей момент зона проведення антитерористичної операції збільшується.

Як і раніше в центрі уваги - Іловайськ. Там в оточенні продовжують перебувати сотні українських військових. Знову під обстрілом Новоазовськ. За словами очевидців, снаряди розриваються в приватному секторі. Місто залишається під контролем бойовиків і російських військових. Сьогодні бойовики також увійшли в Тельманове та Старобешево. Там були помічені російські танки і регулярна російська армія. Протягом доби сильно постраждали шляхи залізно-дорожнього сполучення області. А також вокзали - в Слов'янську, Красному Лимані, Рубіжному, переїзний, Ясинуватій та Донецьку. Як повідомляє Укрзалізниця - про справжні масштаби пошкоджень говорити складно. За мінімальними підрахунками, на відновлення необхідно чотириста мільйонів гривень.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь