События

Переговори в Мінську - примус до миру або спроба зберегти обличчя в умовах війни?

0
0

Навіщо Президенту туди їхати? З ким і про що він збирається домовлятися? - Такими і подібними скептичними питаннями повнилися соціальні мережі напередодні візиту Петра Порошенка на саміт в Мінську. А коли 26 серпня його зустріч з Путіним відбулася - інтернет вибухнув емоціями з приводу рукостискання керівників двох вже давно недружніх держав.
Але, такі реалії. На сході України йде незрозуміла, або вживаючи модне тепер слово гібридна війна. А на офіційних паркетах одночасно відбувається така ж гібридна дипломатія. Неприкрита агресія, захоплення Новоазовська - все, що відбулося відразу ж після переговорів - ставить питання: кому і навіщо потрібна була ця зустріч в Мінську? Наталі Кравченко вдалося зрозуміти і те й інше.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь