События

Головною проблемою переселенців - залишається оформлення довідки про реєстрацію

0
0

На сьогодні, за офіційними даними, майже 87 тисяч осіб покинули свої міста в зоні АТО. І це тільки ті, хто зареєстрований в міністерстві соцполітики. Як вимушеним мігрантам отримати заповітний документ про реєстрацію - з'ясовувала Анна Миронюк. 
Продовжує допомагати з евакуацією із зони АТО - гуманітарний штаб при Фонді Ріната Ахметова. 
З небезпечної території за минулу добу вивезли понад 500 людей. 140 з них - діти. Всього ж за час бойових дій - фонд вивіз майже 15 тисяч осіб, в тому числі - майже 7 тисяч дітей. 
Нагадаємо, в гуманітарному штабі "Допоможемо" при фонді Ріната Ахметова працює єдиний багато-канальний телефон 0 800 50 9001 та електронна адреса. Зателефонувавши за цим безкоштовним цілодобовим номером або відправивши лист - можна залишити заявку на евакуацію або на отримання гуманітарної і медичної допомоги.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь