События

Антимонопольний комітет подасть до суду проти екс-міністра оборони Михайла Коваля

6
0

АМК подасть до суду проти екс-міністра оборони Михайла Коваля.
І вимагатиме вибачень від чиновника за звинувачення, нібито комітет не дав провести закупівлю бронежилетів для потреб Міноборони. Нагадаю, з трибуни Верховної Ради міністр заявив: через дії Антимонопольного комітету військове відомство не може провести тендер і придбати амуніцію. У комітеті це спростовують і наполягають - у затягуванні винні  самі посадовці Міноборони.
Крім того, в антимонопольному комітеті визнали завищеними ціни на пальне на вітчизняних АЗС. Після аналізу встановили, що бензин має бути дешевшим принаймні на гривню. Поки що - жодної фірми, що продає паливо, не покарали - обіцяють зробити це найближчим часом. Компанії можуть змусити знизити ціну та сплатити штраф - до десяти відсотків річного обороту.   

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь