События

Покинути зону АТО можна через Донецьк Луганськ і Горлівку

0
0

Із зони військових дій - місцеві жителі можуть вибратися трьома маршрутами - з Донецька, Горлівки та Луганська. У штабі АТО кажуть: уздовж цих гуманітарних коридорів вогонь буде припинено щодня - з 10 ранку до 16 годин. Шлях з Донецька - лежить по Ленінському проспекту до об'їзної дороги, далі через Мар'їнку в Курахово. Луганськ можна покинути по вулиці Радянській - до шосе на Щастя через Металіст. З Горлівки коридор відкритий від проспекту Леніна до вулиці Плеханова. З міста можна виїхати в Дружківку через Дзержинськ. Тим, хто залишає небезпечні міста, українські військові рекомендують кріпити на транспорт білі полотнища. 
Виїхати з Донецька через Мар'їнку та Красногорівку, зайняту українськими військами дуже складно. Дороги постійно обстрілюють терористи. Городяни цілодобово сидять у підвалах. Горять будинки, через бойові дії пожежники не виїжджають на виклики. 

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" за 04.08.2014 19:00 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь