События

Кільце навколо Донецька і Горлівки звужується

15
0

Сили АТО проводять перегрупування блокпостів у цих містах. Кореспондент подій Олександр Бондаренко розповість докладніше, він зараз у штабі АТО в Краматорську. 

За кілометр від Дебальцеве стоять підрозділи 93-й бригади. Зараз тут вже спокійно, і бійці, які чергують на блокпостах, відпочивають. Хлопців рідні просять швидше повертатися. У місті Дебальцеве позиції бойовиків завжди були відверто слабкими. Але, коли на підступах, тут, з'явилася українська армія, вони одразу ж отримали серйозне підкріплення. У центрі міста - воронки, зруйновано декілька будівель. Дебальцеве обстрілювали з кінця минулого тижня. За даними міськради, практично всі 26 тисяч жителів його покинули. Зараз місцеві жителі поспішають повернутися додому. За попередніми даними, під час боїв загинули близько десяти жителів. Садки і школи не постраждали. Сили АТО остаточно зачищають місто. До роботи приступають міліція і служби забезпечення життєдіяльності.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь