События

Бронежилети і каски на 55 мільйонів гривень

0
0

Бронежилети втридорога. Сьогодні в пресі з'явилася інформація, що тендер Міністерства Внутрішніх справ на поставку військового спорядження виграла фірма, ціни якої неконкурентні. "События" спробували розібратися в цій історії. 
Бронежилети і каски на 55 мільйонів гривень. Таку суму заплатить міністерство внутрішніх справ приватної компанії АВІАС, яка входить до бізнес-групи олігарха Ігоря Коломойського. Підприємство, яке ще недавно спеціалізувалося на продажу палива, віднедавна отримало статус ексклюзивного постачальника спецзасобів для учасників АТО. Першим про дорогу закупівлю повідомило видання «Наші гроші». За державні гроші будуть закуплені 2000 бронежилетів 5 класу захисту і 6000 шоломів. Один бронежилет обійдеться скарбниці в 18 387 гривень, шолом в 3090. Хоча на ринку аналогічні вироби коштують значно дешевше - «Событиям» вдалося знайти бронежилети 5 класу за ціною втричі-вчетверо менше.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь