События

Україні не варто розраховувати, що американські військові приїдуть на Донбас

18
0

Сполучені Штати обрали шлях ненасильницької допомоги Києву в боротьбі з сепаратистами. 
Про це в інтерв'ю События заявив посол США в Україні Джефрі Пайетт. Він сказав, що у американської розвідки дійсно є докази того, що росіяни допомагають сепаратистам. У Ростовській області розташовані тренувальні табори, а з території Федерації регулярно обстрілюється українська територія. При цьому, на його думку, американським військовим не варто втручатися в цей конфлікт. 

Ми розуміємо, що є агресор і жертва. Жертва - це Україна, яку атакують вже протягом 5 місяців. Спочатку російська влада анексувала Крим, а потім вторглась на Донбас. Нашою відповіддю були санкції, і ми їх будемо поглиблювати. Ми також працюємо з нашими європейськими колегами, щоб Росія заплатила більш високу ціну. Надаємо фінансову допомогу Україні. На потреби оборони виділили 33 мільйони доларів. Ми вирішили, що допомога буде, так би мовити, ненасильницька, бо впевнені, що збройного вирішення цього конфлікту немає - його треба вирішувати дипломатичним шляхом. 

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" за 25.07.2014 19:00 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь