События

Українські винищувачі СУ-25 могли збити ракетою з території Росії

0
0

Про це заявили в РНБО. Правда, це тільки одна з версій. На її користь говорить висота, на якій збили літаки. Подробиці падіння літаків - знає наша кореспондент Юлія Плисенко. Вона працює в зоні АТО.

Наступальна операція сил АТО триває. Армійці звільнили Карлівку, Нетайлове і Первомайське. А самі звільнені міста повертаються до мирного життя. На околиці Сєвєродонецька все ще чути вибухи. Але це - відлуння бою за сусідній Лисичанськ. А ще вчора снаряди рвалися тут. Били по укріпленому блокпосту ЛНРовців. Сьогодні замість сепаратистів тут вже газівники. На свій страх і ризик вони латають трубу. Не постраждала навіть головна екс-резиденція бойовиків - навчальний заклад. Після себе бійці ЛНР залишили агіт-матеріали, особисті речі, а ще розтяжки і зброю. Гаубицю, яку вони ласкаво називали зайчиком. Її українські силовики вже перевезли до райвідділу міліції. 

Повертати місто до нормального життя доведеться ще не один день. Хоча деякі місцеві запевняють - за останні місяці - сьогодні один з найбільш спокійних днів.

 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь