События

Бойовики масово тікають із захоплених міст

44
0

Втеча заради порятунку. Бойовики один за одним залишають міста, куди входить українська армія. Зараз тікають із Первомайська, що поруч із звільненою напередодні Попасною, повідомляє командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко. Натомість бойовики заполонили місто Стаханов - лише в готелі "Донбас" їх близько двохсот. Стільки ж - розмістилися у міському військкоматі, на вулиці - встановили "Град", повідомляє інтернтет-ресурс "Українські національні новини" з посиланням на місцевих мешканців. Також у Стаханові захоплена будівля СБУ - там теж зо дві сотні бойовиків, перед входом - БТР і гармата. Зайняли і приміщення УБОЗу - там близько 100 озброєних терористів.  

Тривають бої за Лисичанськ. Повністю звільнити місто у Раді нацбезпеки й оборони обіцяють у найближчі день-два. Бойовики звідти переходять до Алчевська. На Донеччині у терористів теж нові форпости. Один з лідерів ДНР Ігор Стрєлков повідомив, що його бойовики зайняли Кожевню та Червону Зорю. Триває бій за Дубровку - ДНРівці намагаються узяти її під свій контроль. У самому Донецьку - бойовики знову атакували  аеропорт та військову частину, що поряд із летовищем. Стріляли одночасно з кількох "Градів" та мінометів, пишуть у соцмережах.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь