События

Тарута закликає жителів по можливості залишити Донецьк

6
0

По можливості залишити Донецьк закликає його жителів губернатор області Сергій Тарута. Сам він, переніс свій офіс до Маріуполя ще на початку червня. У зверненні Тарута запевняє, що боятися покинути місто не слід і що кожному, хто виїде, держава гарантуватиме, цитата: "прихисток, турботу та увагу" - кінець цитати.

Тим часом, бої тривають у передмістях Донецька. Українська армія намагається відвоювати в бойовиків ДНР обласний центр. Напередодні, під мінометним обстрілом загинули 5 мирних мешканців, 12 - були поранені. В Раді нацбезпеки та оборони прогнозують: визволити місто буде нелегко - бойовики засіли в житлових кварталах, куди армійці - не стріляють, а коли військові наближаються до позицій ДНРівців - ті починають змішуватися з мирними людьми.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь