События

Інфраструктура та економіка Донбасу зруйнована

0
0

Це Мар'їнка - місто, що межує з Донецьком. У суботу його обстрілювали з установки Град. Це відео ми отримали тільки зараз. У стінах багатоповерхівок - дірки, квартири повністю зруйновані. Вибиті вікна місцеві жителі закривають, чим доведеться, навіть подушками. У деяких будинках продовжують гасити пожежі. За інформацією РНБО, під завалами зруйнованих будинків можуть перебувати люди. Багато жителів досі бояться виходити з підвалів. 

А в цілому в Луганській і Донецькій областях масштаб руйнувань такий: У Харцизьку - заміновані всі мости, повідомляє РНБО. Місцевих жителів попереджають про небезпеку і просять їхати в об'їзд. Адже за минулі вихідні на Донбасі злетіли на повітря три мости. А з початку місяця кількість зруйнованих переїздів досягло вже півтора десятків. Всього за час АТО пошкоджені, за офіційною інформацією, близько 900 кілометрів шляхопроводів. Припинили роботу ряд підприємств хімічної та машинобудівної галузі. Через загрозу обстрілів припинена виробіток на шахтах "Луганська", "№ 71 Індустрія", "Ровеньківська", а також на місцевій гірничо-збагачувальній фабриці - "Свердловська" - простоює через відсутність сировини, його просто не можна доставити. Середній та малий бізнес - практично завмер через часті викрадення з вимогою викупу, підприємці намагаються не привертати до себе уваги. Офіційних даних про масштаби падіння економіки регіону поки немає. Раніше прем'єр стверджував, що на відновлення буде потрібно 8 мільярдів гривень. Але експерти вже говорять про мільярди доларів. 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь