События

ДНРівці висунули ультиматум донецькому меру

39
0

За словами Олександра Лук'янченка, три дні тому його попередили: відтепер він має опікуватися не життєзабезпеченням городян, а воєнними потребами самопроголошеної республіки. І погрожували фізичною розправою. Градоначальник констатує: налагодити мирний діалог йому не вдалося. Тепер планує керувати роботою комунальних служб з Києва, але до Донецька повернеться за першої ж можливості.

"Я не приймаю висунутий мені ультиматум і залишаюся прихильником мирних переговорів, бо розумію, що означає війна для мільйонного міста. На жаль, моя позиція не дозволяє мені перебувати в Донецьку, так як мені прямо заявили, що в цьому випадку можливе моє фізичне усунення. Я перебуваю в Києві і має намір тут відстоювати інтереси рідного міста до зміни ситуації", - заявив Лук'янченко.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь