События

Порошенко хоче змінити тактику АТО

44
0

Тактика антитерористичної операції повинна змінитися, а зона АТО - звузитись. Про це сьогодні на нараді з силовиками заявив президент Петро Порошенко. Він також вимагає посилити охорону державного кордону. І підкреслив: треба зробити все необхідне для захисту місцевих мешканців. Президент заявив, що скличе засідання Ради нацбезпеки та оборони - щоправда ані дата, ані час засідання наразі не відомі. Окремо Порошенко  звернувся до начальника Генштабу та міністра внутрішніх справ з вимогою у тих містах, які вже контролюють сили АТО, якнайшвидше має запрацювати сильна місцева влада.

"Населені пункти, які з кров'ю і боями звільняються українськими збройними силами, негайно мають отримати місцеву владу. Головне, що нині потребують люди -- безпеку, і там мають бути достатня кількість підрозділів, які далі не дадуть бандитам знову захопити місця", - заявив Порошенко.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь