События

Українського консула досі не допускають до Надії Савченко

0
0

Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін. Він каже, що консул вже другий день перебуває у Воронежі. Міністр повідомив, що льотчиці у Росії призначили державного адвоката, однак українська сторона шукатиме іншого. Сьогодні воронезький обласний суд розглядав скаргу Савченко. І все ж вирішив залишити українку під вартою до кінця серпня.

Надію Савченко захопили у полон у Луганську три тижні тому, а днями з'ясувалося, що військова - у воронезькому СІЗО. У слідчому комітеті Росії стверджують: Савченко перетнула кордон як біженка і підозрюють українку у причетності до вбивства російських журналістів. Із Надією Савченко у родичів немає жодного зв'язку. Єдине, що дозволив російський адвокат - передати лист від матері.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь