События

Українського офіцера Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві журналістів

0
0

Про це заявив представник слідчого комітету Росії Володимир Маркін. Міністерство закордонних справ України направило Росії ноту протесту з приводу незаконного вивезення Савченко до російського Воронежу. Україна вимагає негайного повернення військовослужбовця. Надію Савченко представники ДНР захопили у полон 19 червня.

В Росії ж заявили, що Савченко сама перейшла кордон. "Як з'ясувалося, вона без документів, під виглядом біженки, перетнула кордон Росії. І при перевірці документів в одному з населених пунктів вона була затримана для встановлення особи. Після цього з'ясувалося, що Савченко проходить як підозрювана у кримінальній справі про вбивство російських журналістів", - розповів голова слідчого комітету Росії Володимир Маркін.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь