События

Слов'янськ та Краматорськ оговтуються після втечі терористів

0
0

Звільнені від терористів міста -- Слов'янськ, Краматорськ, Артемівськ, Костянтинівка та низка інших - поступово повертаються до мирного життя. Щоправда, зі значними побутовими проблемами. Сьогодні держказначейство перерахувало у звільнені міста зарплати та пенсії. Проте скористатися грошима люди все одно не можуть.

Над адміністраціями звільнених міст -- майорять синьо-жовті стяги. Але до мирного життя тут ще далеко. Міста вздовж і впоперек мають ретельно пройти сапери. Утім попри небезпеку, люди йдуть на центральні площі. Там військові та рятувальники роздають гуманітарну допомогу.

Машини з вантажем для звільнених міст їдуть з усієї України. Везти до Слов'янська та Краматорська треба не тільки продукти і медикаменти.  У містах немає найголовнішого -- води, адже канал Сіверський Донець-Донбас, який забезпечує водою регіон, пошкоджений. Взятися за ремонт комунальники не могли через бойові дії. Тепер нарешті почали обстежувати ушкодження.
Повністю знеструмлені зараз Слов'янськ та Миколаївка, у Краматорську - перебої. Відновити електрозабезпечення планують у вівторок. До того часу лікарні живитимуть електрогенераторами.

Від поновлення світла залежить і робота банків. Вони готуються видавати пенсії, які держказначейство вже перерахувало Донецькій області. Жителям Краматорська, Слов'янська та району дадуть гроші за липень та повернуть борги за попередні місяці. Питання інших соцвиплат -- ще вирішують.
До кінця дня має бути відновлене залізничне сполучення зі Слов'янськом та Красним Лиманом. Робочі ремонтують колії та устаткування.

У Слов'янську та Краматорську вже працює Укрпошта. Програма максимум для звільнених міст - відновлення телевізійного мовлення вже до кінця тижня.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь