События

В Раді - скандал із новою депутатською групою та ратифікацією угоди про асоціацію з ЄС

61
0

Зо два десятка жінок вимагають від Парламенту ротації сил АТО. Мовляв, чоловіків призвали на сорок п'ять діб, а тримають в гарячих точках вже зо два місяці. Не дочекавшись депутатів, вимоги адресують добровольчому загону МВС, який вишикувався на вході до Верховної Ради.

Тим часом у сесійній залі опозиція знову закликає владу змінити методи боротьби із сепаратизмом.
"Необхідно повернутися до мирного діалогу на Донбасі. Мир -- це першооснова подальшого політичного процесу і наша позиція в цьому незмінна. Алгоритм має бути такий:  спершу мир, потім зміни до Конституції," -- заявила депутат від "Партії регіонів" Ганна Герман.

А от Батьківщина та Свобода, на додачу до запровадження воєнного стану на Донбасі, зажадала від Президента негайного подання до Парламенту тексту Угоди про асоціацію з ЄС -- задля якнайшвидшої її ратифікації.

"Кому вигідне затягування процесу ратифікації угоди? Очевидно, що Росії. Очевидно, що це пов'язано з тим, що на 11 липня призначенні тристоронні консультації між Україною, Росією і Європейським Союзом з приводу виконання Україною і Європейським союзом угоди про асоціацію", - повідомив депутат від "Батьківщини" Борис Тарасюк.

А в кулуарах - скандал. Через новостворену групу "За мир і стабільність", до якої увійшли колишні регіонали та комуністи.
"Однозначно стверджую, що це проект Курченка створити цю фракцію. Для мене не має значення скільки їм заплатили, для мене головне, що це -- зрадники", - заявив комуніст Петро Симоненко.

"Чергові політичні імпотенти, які намагаються за гроші, при чому, за гроші режиму Януковича -- злодіїв, які сьогодні переховуються в Росії -- от вони створюють ці групи для того, щоб лобіювати інтереси, щоб повернутися до України", - вважає Олег Ляшко.
Один із очільників групи -- екс-регіонал Віталій Грушевський -- все спростовує: "Депутатська група, яка створена через труднощі бруду, не фінансується жодною фінансово-промисловою групою, чи олігархами, чи ким, хто є". Зрештою, за півдня роботи депутати спромоглися ухвалити в першому читанні закон про відповідальність банків, які зволікають із виплатами депозитів, та провалили голосування за встановлення пені за невиплату зарплат, пенсій та стипендій.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь