События

Бійці підтримують рішення Президента про відновлення АТО

6
0

Рішення Порошенка та Радбезу відновити вогонь цілком підтримують пацієнти центрального шпиталю Міноборони. Поранені на сході бійці -- "за" активні дії. І попри травми ладні повернутися на передову.

"Перемир'я не двостороннє, а з одної сторони. Тобто не відкриваємо вогонь тільки ми. Це дає терористам можливість краще підготовитися, укріпити позиції, щоб потім з новими силами відкрити вогонь", - розповів поранений Олександр Мельник.

"Сепаратистам дали шанс відступити, мирно все вирішити, піти на якісь переговори, у крайньому випадку не обстрілювати позиції наших військових. І в той же час, поки було перемир'я, на блокпосту вбили мого товариша",  - додав ще один поранений Сергій Шаповалов.

За десять днів перемир'я на лікування до Києва доправили 12 поранених армійців. Загалом у міністерському шпиталі перебуває 73 бійці. Найбільше - з вогнепальними та осколковими ушкодженнями.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь