События

Тіла українських десантників збитого у Луганську ІЛ-76 прибули до Дніпропетровська

6
0

Тіла українських десантників та екіпажу збитого у Луганську Іл-76 вже прибули до Дніпропетровська.  Тут пройде процедура упізнання загиблих, після чого їх поховають. Напередодні на Донеччині бойовики віддали військовим тіла загиблих. Передача відбулася на блокпості поблизу селища Карлівка. Тіла привезли з Луганська. На час передачі трун між Нацгвардією та бойовиками було оголошено перемир'я.

Сьогодні відбулося перше засідання тимчасової парламентської слідчої комісії щодо причин трагедії літака Іл-76. Засідання було закритим для преси, оскільки частина матеріалів справи містять державну таємницю. Проте відомо, що експерти розглядають декілька версій, що могли призвести до трагедії. Перша - це недбалість керівництва АТО та аеромобільних військ, друга - зрада, свідоме поширення таємної інформації про час прибуття літака. Перші висновки обіцяють оприлюднити 4 липня.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь