События

Коридори для евакуації влаштували в односторонньому порядку

6
0

Обіцяні коридори для евакуації мирних мешканців українські військові влаштували в односторонньому порядку. Домовитися з бойовиками допоки не вдалося. Чимало машин, що прямують зі Слов'янська - пробиті кулями. Після ретельної перевірки, українським силовикам доводиться доправляти автоколони переселенців на безпечну територію в супроводі бронетранспортерів.

Кидати рідний Слов'янськ його мешканцям важко. До останнього сподівались, що все минеться. Втім терпець урвався. Зібравши все необхідне та найдорожче люди тікають.

Найстрашніше  - долати блокпост ДНРівців. "Стоїть якись бомж і перевіряє паспорта. І чеченці, росіяни ховаються там на своїх позиціях", - розповіла одна з місцевих мешканок. Інформацію, що за виїзд з міста сепаратисти беруть гроші - жінка спростовує. Вони з чоловіком виїхали безкоштовно. За блокпостом зелений коридор в односторонньому порядку забезпечує українська армія.
Щоб не випустити зі Слов'янська терористів, силовики збільшили кількість контрольних пунктів. На кожному  - ретельна перевірка. Жодних фільтраційних таборів. У крайньому випадку підозрілого пасажира можуть доправити до відділку міліції для підтвердження особи.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь