События

Яценюк вимагає від ГПУ оскаржити звільнення Лозінського

0
0

Прокуратура Київської області подала апеляційну скаргу на звільнення екс-депутата БЮТу Віктора Лозінського. Вважає рішення суду незаконним, бо не було доведено, що хвороба - завдяки якій випустили депутата-убивцю - заважає йому відбувати покарання.

Обурення через звільнення висловив прем'єр-міністр. Він доручив виконувачу обов'язків Генпрокурора з'ясувати обставини виходу Лозінського на свободу. Доручення розібратися - від Яценюка отримав і міністр юстиції. Згідно з  вироком, Лозінський - засуджений за вбивство селянина на полюванні - напередодні вийшов на волю. Мовляв, стан здоров'я має поганий. Преса пише, найперше, що зробив колишній депутат на волі - гучно відсвяткував - з феєрверками. Історія п'ятирічної давнини. Лозінський - разом з місцевим міліціонером та прокурором - знущалися, а потім застрелили людину в угіддях екс-депутата. Суд кілька разів пом'якшував вирок. Із призначених 15 років він відсидів лише 4.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь