События

Шокуюче відео з'явилося сьогодні в інтернеті

12
0

На ньому - розшукуваний СБУ за диверсійну діяльність - Ігор Безлер(відоміший своїм позивним "Біс") наказує розстріляти двох полонених українських офіцерів. Це нібито попередження до влади з вимогою відпустити затриманого силовиками його людини - інакше вбивства військових продовжать. Сам момент розстрілу События не показують з етичних причин. У центрі АТО - достовірність цього відео доки не підтверджують. Журналісти з Горловки, де це ймовірно сталося - припускають, що ролик може бути інсценуванням.
На відео, що з'явилося, відреагував і Олександр Турчинов, який доки виконує обов'язки президента. Він заявив: Безлеру не вдасться уникнути покарання. А відповідальність за його злочини лежить також на керівництві Росії.

 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь