События

Через кордон у Луганській області прорвалася колона з вантажівок

0
0

Через кордон у Луганській області прорвалася колона з кількох вантажівок, легковиків і автобусів. Українські військові зустріли колону вогнем. Зав'язався бій. Прикордонники захопили частину транспорту, заповненого автоматами Калашникова, РПГ і вибухівкою. Одного бойовика було поранено. Частина озброєної групи прорвалась в напрямку Антрациту.

"По уточненій інформації, вже 5 бойовиків знищено, один важкопоранений взятий в полон. Три автомобілі, на яких їхали бойовики, так само знищені прикордонниками, в них виявили стрілецьку зброю, а також значну кількість вибухівки", - розповів один з прикордонників.

Не спокійно й під Свердловськом. Там, за повідомленням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, авіаційним ударом знищено тренувальний табір терористів. Певне напруження є і в обласному центрі. В луганських школах сьогодні достроково пролунав "останній" дзвоник. Також перенесено державну підсумкову атестацію із 16 червня на 29 травня. Освітяни зсунули дати через рекомендації Луганської облдержадміністрації у зв'язку із загрозою життю та здоров'ю дітей і вчителів.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь