События

Українські військові, які потрапили в пастку, так і не дочекалися допомоги

0
0

Дев'ятеро поранених та невідомо скільки полонених.

Сьогодні зранку добровольчий батальйон "Донбас" потрапив у засідку біля села Карлівка поблизу Донецька.

Приблизно о сьомій ранку на інтернет-сторінці командира батальйону  Семена Семенченка з'явилося повідомлення -- їх розстрілюють з автоматів та РПГ. Відступити не вдається.

"Основна маса бійців батальйону "Донбас" прорвалася. Поранено 50% особового складу, багато хто втратив багато крові. Поранених вивезли на армійський блок пост м. Красноармійська. Проти нас працюють вишколені чеченські загони. Керівництво АТО і командування ЗСУ знає про нашу ситуацію. Просимо підмогу і БТР", - написав Сенченко.

Та за його словами -- допомоги так і не дочекалися. Пробивалися самі. "Всі мої звернення по телефону до командування армійських сил з проханням надіслати підкріплення почуті не були. Дев'ять поранених вивезені до лікарні", - додав Сенченко.

Тепер тривають переговори про обмін полоненими. Ні в штабі АТО, а ні в Міноборони ситуації поки не коментують. Натомість у СБУ згадали про вчорашні події у Волновасі, де армійський блокпост розстріляли якісь гелікоптери. Чиї вони - так і не пояснили. Але знищення 16 українських військових назвали чітко спланованим терактом.

"Групи диверсантів, які прибули з-за мирних людей, використовуючи їх як щит, просто зухвало розстріляли українських військових", - повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

Не вщухає стрілянина й поблизу Слов'Янська. Через обопільний вогонь армійців та прихильників ДНР потерпає мирне населення. Зруйновано кілька будинків. Поранених у цих боях доправляють не лише в місцеві лікарні. Сімох поранених бійців прийняли на лікування в Дніпропетровську.

Напруженою лишається ситуація й на Луганщині. Вночі там підірвали залізничний перегін. Ніхто не постраждав, проте понад десяток приміських поїздів змінили маршрути та розклад.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь