События

Офіційний Київ просить терміново скликати засідання Радбезу ООН

0
0

Про це повідомив прем'єр-міністр. Арсеній Яценюк пообіцяв надати докази того, що саме Росія провокує ескалацію конфлікту, організовує захоплення прикордонних пунктів, таким чином намагаючись зірвати президентські вибори.


І на передодні Радбез ООН засідав з українського питання. Його учасники не підтримали пропозицію Росії про негайне розслідування одеських подій 2 травня. До того ж, звіт за підсумками відвідин нашої держави презентував помічник Генерального секретаря організації Іван Шимонович. Він нарахував в Україні 127 загиблих за останні кілька тижнів. І ознак поліпшення ситуації - не побачив.

"Є загроза, що через криміногенну ситуацію держава не зможе надавати соціальних послуг на Сході, а якщо там ще більше загостряться соціальні та економічні проблеми, мешканці почнуть тікати з регіону", - заявив Шимонович.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь