События

На Сході України почалася безпрецедентна за своїм масштабом акція проти насильства в регіоні

12
0

На Сході України сьогодні розпочалася безпрецедентна за своїми масштабами акція, - повідомляє інформаційна програма "События" на каналі "Україна".

Працівники найбільших підприємств Донецької області - всього понад мільйон людей - з 12:00 до 13:00 призупинили роботу і вийшли на мітинг. Автомобілісти підтримали захід гудками клаксонів, в церквах задзвонили дзвони.

Таким чином, Схід України почав безстроковий попереджувальний страйк за мир і спокій в регіоні, відгукнувшись на заклик президента СКМ Ріната Ахметова.

"Я хочу сказати всім - ми не зупинимося. Нас не залякати! Нас не залякати нікому! У тому числі і тим, хто називає себе якоюсь Донецькою народною республікою. І я не дозволю знищити Донбас! Я тут народився, і я тут живу. І тому я закликаю всіх об'єднатися в нашій боротьбі. За Донбас без зброї! За Донбас без масок! За Донбас з мирним небом над головою!", - заявив учора Рінат Ахметов в екстреній заяві з приводу  ситуації, що склалася в Донбасі.

До акції приєдналися більшість підприємств Донецька, комбінати і заводи області: Азовсталь, Єнакіївський металургійний комбінат ім. Ілліча, кондитерська компанія "Конті". Мотив у всіх один - люди хочуть повернутися до спокійного життя.

Через заворушення в Донецьку, на Харцизькому трубному заводі вже кілька тижнів не можуть отримати метал для виробництва. Сьогодні працівники підприємства вийшли, щоб закликати, як можна швидше відновити спокій, а з ним - і роботу.

Роботу на кілька годин залишили шахтарі і медики. На вулицю вийшли лікарі найбільшого медичного об'єднання Донецької області.

"Нам страшно. Страшно нашим сім'ям, страшно нам. Нам важко дивитися на тих поранених, які до нас надходять. Так, безумовно, ми надавали, надаємо і завжди будемо надавати допомогу, неважливо, з якого боку барикад знаходиться пацієнт. Ми будемо виконувати клятву Гіппократа. Але ми хочемо, щоб це припинилося", - говорить Андрій Сагалевич, замдиректора хірургічної служби ДОКТМО.

Страйк підтримали і футбольні вболівальники. З гаслами за мир вони прийшли під "Донбас-Арену". Працівники і жителі регіону обіцяють - не відступлять, поки ситуація в регіоні не стабілізується.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь