События

В Одесі на посаду мера балотується кандидат із російським паспортом?

0
0

Чи не найбільш скандальна передвиборна ситуація - в Одесі. На посаду мера, можливо, балотується кандидат із російським паспортом. У подвійному громадянстві одного з головних претендентів на крісло мера - Геннадія Труханова - звинувачує його основний конкурент, двічі екс-мер Едуард Гурвіц. Оприлюднену ним інформацію перевіряють правоохоронці. Втім, у місцевому комітеті виборців вже заявили: механізму відсторонення кандидата від виборчих перегонів, навіть за наявності у нього паспорта іншої держави - нема.

"24 березня 2011 року пан Труханов, який досяг свого 45-річчя, в місті Сергієв-Посад поміняв свій старий паспорт на новий. Це не єдиний російський паспорт Труханова. Є ще Буйнакський, з пропискою в Дагестанському місті", - заявив Гурвіц.
"Я вважаю, що це чергова провокація, яка також розіб'ється об відповіді законних органів, з яких всі громадяни дізнаються про те, що все це брехня і провокація. У мене немає російського паспорта, я громадянин України, народний депутат України, обраний в Україні", - відповів Труханов.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь