События

Самопроголошена донецька республіка не скасовує референдум 11 травня

0
0

Самопроголошена донецька республіка не скасовує призначений нею референдум 11 травня.

Таке рішення ухвалили на народному сході - після обговорення пропозиції Путіна відкласти опитування. Те саме урадила й луганська народна рада. Без законних підстав, в умовах антитерористичної операції підготовка до голосування триває.

Самопроголошені лідери самопроголошеної Донецької республіки на прес-конференції відзначили перший ювілей - місяць створення ДНР. Запевняють - провести референдум їх уповноважив саме народ. А їхні самопроголошені депутати на спецзасіданні цьому лише скорилися.

На вулицях Донецька продовжують роздавати так звані бюлетені. На яких ані голограм, ані печаток, ані жодних захисних елементів. Утім, мешканцям пропонують 11 травня не чекати й голосувати просто зараз.

У сусідньому Луганську бюлетені теж надрукували. Утім, пресі їх поки не показують. Проте підтверджують, вони теж референдуму не відкладатимуть. А вночі вулицями міста роз'їжджав подарований Жириновським східним сепаратистам  військовий позашляховик. Він порушив кордон  напередодні і тепер його як Летючого голландця бачать то тут, то там.

Відзначився і лідер Донецьких сепаратистів Павло Губарев. Менш ніж за добу після обміну на полонених альфівців він у соцмережах почав сипати погрозами - мовляв братиме нових заручників, якщо продовжаться затримання його прихильників. Зафіксовані на Донеччині і пограбування окружних комісій, які готувалися до виборів президента. Невідомі в масках полюють на реєстр виборців. Через критичну ситуацію на сході зупинили роботу два великих концерни -- об'єднання "Азот" у Северодонецьку та "Стирол" у Горлівці. Працівникам обіцяють зберегти зарплатню, а дні простою не враховувати.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь