События

Поточна ситуація в Донецькій області та Луганську

6
0

Захоплені терористами адміністративні будівлі, барикади навколо них, на в'їздах до міст блокпости і контроль вулиць особами в камуфляжі з автоматами - такою залишається ситуація у Донецькій області та Луганську.

Слов'янськ - в'їзд в місто повністю заблокований, під контролем бойовиків і траса в напрямку Харкова. У Костянтинівці захопили міську раду, навколо звели бетонні барикади. У Макіївці навколо міської адміністрації - конструкції з бетонних блоків і автомобільних шин. У самій будівлі - озброєні особи. У Єнакієвому також захоплена міська адміністрація. Вулиці контролюють бойовики. Подібна ситуація і в Маріуполі. У самому Донецьку озброєні терористи захопили телевежу. Там підняли прапор так званої Донецької республіки.

У сусідньому обласному центрі - Луганську - терористи оголосили про створення Луганської народної республіки і мають намір провести референдум. До цих пір залишається захопленою і будівля обласного управління СБУ. За останньою інформацією, її радикали готові звільнити в обмін на призначення свого губернатора.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь