События

Геннадія Кернеса перевели на лікування в ізраїльський госпіталь

8
0

Геннадія Кернеса перевели на лікування в госпіталь міста Хайфа, в Ізраїлі. Сьогодні вночі мера Харкова, якого напередодні поранили, з лікарні невідкладної допомоги перевезли до аеропорту. Звідти - спеціально обладнаним літаком - доставили в Ізраїль. Рішення про те, що потерпілого можна транспортувати, прийняли місцеві фахівці. Вночі вони прибули до лікарні, де обстежували пацієнта. Ізраїльська медицина має успішний досвід лікування саме вогнепальних поранень. Стан потерпілого залишається тяжким.

"Вдалося вивести його з того стану шоку, в якому він був, і стабілізувати показники гемодинаміки, серцевої діяльності, функції нирок, інших життєво важливих органів", - повідомив директор Харківського інституту загальної та невідкладної хірургії Валерій Бойко.

А Печерський районний суд міста Києва змінив Геннадію Кернесу запобіжний захід. З часткового домашнього арешту - на особисту поруку одного з народних депутатів. У березні відносно мера Харкова порушено кримінальне провадження за статтями "незаконне позбавлення волі або викрадення людини",  "тортури" і "погроза вбивством".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь