События

У Слов'янську знаходиться російський підрозділ повітряно-десантних військ "Кубянка 1"

15
0

З трьох східних областей - найгірша ситуація нині зберігається в Донецькій області. Там триває антитерористична операція. Про це повідомив виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов. Найгарячіша точка знаходиться до цих пір в Слов'янську. Про ситуацію в регіоні - дивіться далі.

Перший віце-прем'єр-міністр України Віталія Ярема заявив, що влада ідентифікувала тих людей, які зараз знаходяться в Слов'янську і в Краматорську. "Це представники підрозділу гвардійського полку повітряно-десантних військ "Кубянка 1", який розквартирований в Москві. Ось зараз цей підрозділ знаходиться на території України. Тому всі слова Путіна, Лаврова про те, що тут відсутні російські війська - це все брехня. Російські війська сьогодні знаходяться, підрозділ повітряно-десантних військ перебуває сьогодні на території України", - заявив Ярема.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь